Kurumsal

Hakkımızda

Özeken Tur; 2014 yılında Erzurumda kuruldu. Kuruluşundan bugüne dek ulusal ve uluslar arası bazda misafirlere sağlamış olduğu kusursuz hizmetle 5 yıl boyunca birçok başarıya imza attı.

 

Öncelikli hedefi, bulunduğu seviyedeki hizmet standartlarını daha da yükseltmek olarak belirleyen Özeken Tur, 2018 yılında yurt içi otel sektöründe de hizmet vermeye başladı.

 

Yurtiçi ve yurtdışı grup gezileri, özel seyahatler, kurumsal şirketlerin organizasyon, toplantı, kongre ve fuar hizmetlerinin tamamı tek çatı altında, profesyonel anlayışla konusunda uzman ve heyecanlı ve genç bir ekip tarafından titizlikle gerçekleştirilmektedir.

 

Özeken Tur, uçak bileti, otel rezervasyonu ve transfer gibi tüm işlemlerin hızlı ve kolay şekilde gerçekleştirebileceği online rezervasyon sistemiyle, Türkiye ve dünya genelindeki tüm partnerlerini aynı noktada toplayarak en kaliteli hizmeti, en uygun fiyatlarla misafirlerine sunmayı hedeflemektedir.

Kuruluşundan bugüne dek izlediği ilkeli, dürüst ve güvenli hizmet politikaları ile yoluna emin adımlarla devam eden Özeken Tur, Erzurum Merkezli çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir.

Belgelerimiz

Vergi Levhası

Seyahat Acentası İşletme Belgemiz

Çağrı Merkezi Hizmetleri Sertifikası